U shfaq me ish-konkurrentin e Për’puthen pak kohë pas ndàrjes nga partneri, ‘reagon’ këngëtarja

Këngëtarja Rina Balaj ka qenë mjaft e pèrfolur së fundmi në mediat rozë, fillimisht për ndarjen nga i dashuri i saj, dhe së fundmi për thàshethemet që nisën për raportin e saj me ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Andi Artani.

Gjithçka nisi nga foto që vetë Rina publikoi në Instastory, ku shfaqej Andi, dhe kaq mjaftoi që të nisin aludimet në lidhje me raportin e tyre. Por duket se këngëtarja dëshiron të shuajë dyshimet, teksa së fundmi ka ‘reaguar’ përmes një tjetër postimi.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto-album ku shihet se po gjùan me à.rmè.