‘Mos u merr me neve’/ ‘Miqtë’ e Stresit qëllojnë me grushta reperin grek (VIDEO)

Reperi Stresi, ose emri i vërtetë Arkimend Lushaj është një emër mjaft i njohur sa i përket “rrëmujave”.

Ai është bërë jo rrallëherë objek bisede për bëmat e tij si për sherret me reperët e tjrë, njëjtë edhe për problemet me shtetin.

Prej kohësh ai rregulloi marrënjën me Noizyn, mirëpo kur të gjithë menduam se ai ishte qetësuar shkoi dhe dhunoi mikun e reperit, kolegun e tij grek Snik.

Së fundmi ai ka publikuar një video në “InstaStory” ku shihet teksa dhunon reperin grek Snik i cili njihet për bashkëpunimin me Noizyn dy vite më parë.