Poza provokuese e shtrirë në shtrat, Megi Pojani shumë s*ksi nga pushimet me futbollistin e njohur (FOTO)

Prej disa ditësh, Megi Pojani është kthyer në kryefjalë e mediave online, e shkak është bërë jeta e saj private. Thuhet se ajo ka nisur një romancë me futbollistin e njohur, Endri Çekiçin. Madje nga postimet në rrjetet sociale duket se ata të dy po shijojnë disa ditë pushime larg syrit të të gjithëve.

Por Megi komentohet shumë edhe për pozat e saj seksi dhe provokuese, të cilat nuk ia kursen ndjekësve të shumtë në “Instagram”. E kështu ka bërë edhe gjatë këtyre pushimeve luksoze.

Në fotot e publikuara së fundmi, ajo ka pozuar e shtrirë në një jaht, ku mban veshur një fustan portokalli të ndezur. Pojani ka lënë fotot të flasin vetë, duke mos vendosur asnjë përshkrim krahas fotove.