E pabesueshme/Ish banorja e “Big Brother” bëhet nënë për herë të parë!

Ish banorja e “Big Brother”, Gerta Shino është bërë nënë për herë të parë. Foshnja ka ardhur në jetë me datë 18 Qershor por blogerja e ka bërë me dije lajmin ditën e sotme.

“Unë këtë e bëra kastile. 18.06.2022”, ka shkruar ajo. Më pas, ajo ka ndarë dhe një video teksa ka shkruar: “Dashuria e jetës time”. Kujtojmë që Gerta rrëfeu në shkurt të vitit të kaluar zbuloi se kishte bërë një àbort pasi vihej në rr3zik jeta e saj.