LAJMET E FUNDIT

AKTUALITET

Thellohet TRAGJEDIA në Mal të Zi/ 34-vjeçari vrau 10 persona të familjes, mes tyre dhe fëmijë

Një ngjarje mjaft e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Cetinje të Malit të Zi, ku një person pas një konflikti familjar ka...

MASAKËR në Malin e Zi! Vriten 10 persona, mes tyre një polic

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Malin e Zi. Një 34-vjeçar ka qëlluar për vdekje 10 persona në Cetinje,...

VIDEO/ Breshëri plumbash në lumin e Shalës, të rinjtë trembin turistët

Një grup të rinjsh kanë terrorizuar turistët në lumen e Shalës. Pamjet e publikuara në rrjet tregojnë se sit ë rinjtë që po shëtisin...

Hetimet e SPAK për Ilir Metën dhe profecia e Sali Berishës se do ta kalojë jetën prapa hekurave, pse shtatori mund të jetë përvëlues...

Report Tv ka mësuar zyrtarisht se SPAK ka regjistruar të paktën tre procedime penale për disa kallëzime ndaj Ilir Metës, Monika Kryemadhit dhe rrethit...

E RËNDË/ Të renë e zë korrenti në oborrin e shtëpisë, gjendet e vdekur nga familjarët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit, ku një 29 vjeçare ka humbur jetën pasi ka rënë në...

Dita e katërt e rrëmbimit të Ervis Martinajt? Pas denoncimit të xhaxhait, çfarë po ndodh me hetimet

Sot është dita e katërt e zhdukjes së Ervis Martinajt. Sot, Prokuroria e Kurbinit është duke hetuar për akuzën e rrëmbimit, për të shumëkërkuarin...

“Ornela puthi të birin dhe i tha mirupafshim para se të hidhej nga dritarja”, detajet shokuese nga i afërmi i aktorit Florind Belliut

Ngjarja tragjike e ndodhur disa ditë më parë në Nju Jork në SHBA, ku aktori shqiptar Florind Belliu dhe gruaja e tij Ornela humbën...

Policia italiane ‘surprizon’ 26-vjeçarin shqiptar në shtëpi, vendi ku kishte fshehur kokainën

Policia italiane ka arrestuar një 26-vjeçar shqiptar. Gjatë kontrollit të shtëpisë së tij, policia gjeti thuajse 1 kg kokainë. Drogën shqiptari e kishte fshehur në bidenë...

Sot denoncohet i zhdukur, por më parë një plan për ekzekutimin e tij dështoi! Saga e vrasjeve s’ka fund, si rivalët po ia eliminojnë...

Në korrik të vitit 2021, teksa përfundoi hetimet për vrasjen e Santiago Malkos, SPAK nënvizonte se plani ishte ekzekutimi edhe i Ervis Martinajt por...

E rëndë/ Dhëndri 29-vjeçar qëllon për vdekje me çifte vjehrrin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje në Arta të Greqisë, ku dhëndri ka qëlluar për vdekje vjehrrin e tij...

GOSSIP

Dita E Sotme

Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
64 %
1kmh
75 %
Sat
29 °
Sun
27 °
Mon
30 °
Tue
33 °
Wed
28 °

SHËNDETI

Mbron zemrën, mushkëritë dhe ju largon kollën, kjo është receta që bën mrekullinë për shëndetin tuaj

Për shumë njerëz ky është një lëng që funksionon kundër kollës dhe problemeve me frymëmarrjen,...

Jeni kuriozë ta dini? Ja çfarë i ndodh organizmit tuaj nëse pini 3 kafe në ditë

Kafeja dhe kafeina është një pikë e nxehtë në debatet shkencore mbi shëndetin e zemrës. Një...

Verë e nxehtë, këto janë këshillat që jep kardiologu për të shmangur sëmundjet e zemrës

Rritja e temperaturave ka një ndikim të lartë në shtimin e sëmundjeve të zemrës, kardiologu...

Fëmijët, probleme me shikimin/ Nga kontrollet, 7 në 10 fëmijë janë dèmtuar nga telefonat

Me fillimin e regjistrimeve për në klasë të parë fëmijët 6 vjeçarë duhet të bëjnë...

Mos e neglizhoni! Nëse fëmija i juaj nuk pinë ujë mjaftueshëm mund t’i këtë këto sëmundje

Uji, i cili është i domosdoshëm për të pasur një trup të shëndetshëm nuk duhet...

[/tdc_zone]

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com