Beatrix Ramosaj është një nga vajzat më të komentuara përsa i përket Showbizit në Shqipëri, por jo vetëm. Ajo mori vëmendje në momentin kur u lidh me Donaldin brenda shtëpisë së Big Brother, pavarësisht se aktori nuk i kishte dhënë fund lidhjes me Bora Zemanin. Por, para se të niste...
Sarah Berisha dhe Pajtim Krasniqi, të cilët nisën një romancë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, duket se po e shijojnë edhe jashtë. Sarah ka bërë me dije se ka udhëtuar drejt Kosovës për të shijuar disa ditë pushime krah DJ PM. Blogerja e njohur zbuloi se kanë zgjedhur Bogën, një...
Reality show “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura në Shqipëri. Me vazhdimësinë e garës tashmë për më shumë se 100 ditë, janë krijuar edhe aludimet të shumta për konkurrentët që do ta fitojnë çmimin e madh. Megjithatë, së fundmi, ka qarkulluar një teori...
Big Brother VIP është kthyer në kryefjalën e mediave rozë, ku çdo veprim i banorëve komentohet dhe shikohet me detaje. Së fundmi një video e Donaldit duke u pùthur me Beatrix në dhomën e ndjenjës ka marrë vëmendjen. Mirëpo detaji që ra më shumë në sy ishte Monika që...
Mbrëmjen e djeshme Egzona e ka pyetur Donaldin se cili mendon ai se është lojtar më i fortë midis tij dhe Ilirit. “Mendoj se Iliri është lojtar më i fortë se unë”, ka thënë Donaldi. Banorët e tjerë kanë ndërhyrë duke shtuar se Iliri është më pak i përfshirë emocionalisht se...
Opinionisti i reality-show më të ndjekur të momentit në trojet shqiptare, “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari ka njoftuar se së shpejti do të kurorëzojë dashurinë me martesë. Kjo gjë u bë e ditur para pak javëve, ku në një intervistë me aktorin Donald Veshaj, zbuloi se pas përfundimit të reality-show,...
Arjan Konomi tashmë njihet pothuajse nga të gjithë si opinionist në reality-show. Fillimisht ne e kemi parë në disa edicione të “Big Brother Albania” për të arritur më pas kulmin me fenomenin “Për’puthen”. Arjani ka ndryshim nga viti, në vit, madje me hapjen e sezonit të programit flokët e tij...
Duket se trekëndeshi Bora-Donald-Beatrix nuk po gjen paqe. Pak më parë, nëna e kësaj të fundit duket se ka bërë një sulm të hapur ndaj moderatores. Antigone ka publikuar në Instastory komentin e një ndjekësje, e cila përgëzon familjen e saj. Ndër të tjera në koment përmendet edhe Bora. “Bora Zemani...
Arjola Demiri është aktualisht pjesë e spektaklit Big Brother Vip. Gjatë qëndrimit në shtëpinë më të ndjekur aktorja ka rrëfyer për marrëdhënien me ish-bashkeshortin Alex Boshnjaku dhe momentet e vështira pas divorcit. Ajo ka treguar për dhunën fizike nga ish bashkëshorti, madje duke menduar edhe vetëvrasjen. Tashmë Arjola është pjesë...
Reperi i njohur Noizy ishte së fundmi i ftuar në “Why Not” në RTV Ora. Moderatorja Roza Lati i drejtoi një pyetje rreth Bora Zemanit, e cila është padyshim një ndër personazhet më të pëlqyera nga publiku. 'T'i bëjmë qejfin shqiptarëve se e kanë merak. Nëse do jetoje në një...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com