Aksident në Lezhë, makinat përplasen kokë më kokë

Aksident në Lezhë

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot pranë kryqëzimit të Rriles.

2 automjete janë përplasur. Përplasja ka qenë e fortë dhe për pasojë të dyja makinat kanë shkuar në anë të rrugës.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar.