Lefter Maliqi: 90% e shqiptarëve na duan ne në qeveri

Lefter Maliqi ka paralajmëruar rrëzimin e qeverisë “Rama”.

Ai thotë se 90% e shqiptarëve duan një qeveri Meta-Berisha.

“Tallu me shqiptaret dhe ca kohe,bej interesantin me veprime e aktrime plot ligesi duke terhequr vemendjen me Spakun e Partise.E mashtrove,varferove,kriminalizove,shpopullove,e vodhe kete vend.Fundin e ke te hidhur,ke plot mekate per te lare,qesh mire kush qesh i fundit,sdo pijne më uje milionat e eurove, krimi, bandat, oligarket, institucionet e kapura perballë 90% te shqiptareve te zhgenjyer, mashtruar,perbuzur dhe te fyer rende.Vjeshta po afron”, shkruan Maliqi.