(VIDEO) Plas në Durrës mes tifozëve të Romës dhe Feyenoord që ishin me hotelet përballë/ Nisin përplasjet, shkon me urgjencë policia

Përplasja mes tifozëve të Feyenoord dhe Romës ka nisur ditën e sotme nga Durrësi. Burime bëjnë me dije se tifozët ishin vendosur në hotele përballë dhe kanë filluar të shahen me njëri-tjetrin. Fatmirësisht nuk ka të plagosur.

Policia ka shkuar në vendngjarje për qetësimin e situatës.

Kujtojmë se mbërmja e djeshme ishte tejet e tensionuar për shkak të përplasjes së tifozerive me njëra-tjetrën dhe ndërhyrjen e policisë.

 

 

VIDEO => https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/joqalbania/