“Besoj se do t’ia dalim”/ Sabri Fejzullahu bën njoftimin e pa pritur

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, do të rikthehet me një rol për herë të parë pas gati 30 vitesh.

Ai e kishte lënë mënjanë profesionin e aktorit vitet e fundit, për t’iu përkushtuar karrierës në muzikë.

Lajmin se do t’i rikthehet aktrimit e ka bërë të ditur vetë këngëtari, përmes një postimi në Instagram.

“Pas 30 vitesh, miku im, aktori më i madh dhe më i famshëm shqiptar në Evropën Juglindore, Ilir Tafa, më riktheu në aktrim. Besoj se do t’ia kem sukses me Ilirin dhe Shkumbinin!”, ka shkruar Fejzullahu.