U kapen duke pirë kafe dhe raki në lokalin me qepen të ulur, shikoni ku fshihen klientët (VIDEO)

Aksionet e Policisë së Shtetit tashmë janë fokusuar për të ‘godìtur’ qytetarët, automjetet dhe lokalet që shkelin masat e ashpra për ndalimin e përhapjes së koronav1rusit.

Në zonat periferike lokalet e ndryshme shërbejnë kafe ose me qepen të ulur ose me gota kartoni.

E tillë është situata në videon e xhiruar nga Policia e Shtetit, teksa ka kapur një lokal që ushtronte aktivitetin në mënyrë të ‘jashtëlìgjshme’.

Por nga ky aksion është shoqëruar me momente gazmore, teksa njëri prej klientëve kur policia ka hyrë në lokal është fshehur poshtë banakut dhe është mbuluar me një perde. Ndërkohë që klienti tjetër është fshehur në tualet.

Policia e shtetit e ka vendosur sanksione ndaj pronarëve të këtij lokali.

SHIKO VIDEON

Për të qeshur apo për te qarë? 🤔Shikoni si i fshihen në një lokal policisë por…efektivët i zbulojnë një nga një 😂😂

Për të qeshur apo për te qarë? 🤔Shikoni si i fshihen në një lokal policisë por…efektivët i zbulojnë një nga një 😂😂Marrë nga newsbomb.al

Gepostet von Unë qëndroj në shtëpi am Dienstag, 24. März 2020