FOTO/ Postoi të pasmet në Instagram, Kejvina Kthella sherr me qytetarët: “Mirë që ke b*thë, se tru ke mungesë të theksuar”

Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ka reaguar ashpër ndaj komentuesve që e kritikojnë.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj në “Instagram” teksa ka postuar disa foto mjaft seksi ku mjaft prej tyre kanë shfaqur pakënaqësi.

Përveç fotos mjaft provokuese, vëmendjen e merr edhe komenti i një ndjekësi të Kejvinës.

“Mir që ke byth, se tru ke munges të theksuar”, i shkruan ai. Ndërkohë modeles nuk i ka kaluar ky koment dhe ka vendosur që t’i përgjigjet: “shum problem e kam ket pjes ke te drejt. Po ti qe je i zgjuar me sa pal tru komenton?”.

“Un ka aq mend sa ke ti byth, po jo aq te lëmuar”, i komenton sërish ndjekësi.