VIDEO/ Rama ik! Protestuesit kërkojnë largimin e Kryeministrit

Me qindra protestues kane dale sot ne rruge duke bllokuar njëherësh 4 kryqezime ne vend: Vore, Milot, Brandashesh dhe Cerme. Lulzim Basha transmeton live protestën në Vorë aty ku gjendet bashke me bashkeshorten perkrah protestuesve.

Dëgjohen thirrjet e protestuesve: Turp, turp, Rama ik!

Posted by Lulzim Basha on Thursday, April 5, 2018