VIDEO/ Këngëtarja shqiptare “kapet mat”, vallëzim erotik në klub striptizmi

Një vallëzim erotik në Elite Show vjen nga BabyG. Këngëtarja në këtë emision gjithashtu ka zbuluar shumë të pa thënë nga jeta e saj private.

Se çfarë raporti ka me Noizyn dhe a është shtatzënë do e kuptoni në videon në vazhdim. Panorama.al