VIDEO/ Durrës, makina përmbyset në mes të rrugës

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Durrës, ku dy automjete janë përplasur, dhe si pasojë njëra nga makina është përmbysur.

Sipas raportimeve, mësohet se ka disa të lënduar, por jashtë rrezikut për jetën.

Pamje nga aksidenti