TRAGJIKE/ Ndërron jetë fëmija 3 vjeçar në Durrës

Një fëmijë 3 vjeç ka ndërruar jetë sot në Durrës. Sipas informacioneve mësohet se fëmija ishte në një kopsht privat në lagjen numër 4.

Ai është transportuar me urgjence ne poliklinikën e specialiteteve në Durrës dhe nga aty drejt urgjencës së pediatrisë.

Edhe pse fëmija është dërguar në spital, por fatkeqësisht ka nderuar jete për arsye ende të paqarta.

Policia ka nisur hetimet për zbardhur shkakun e vdekjes se vogëlushit.