Shpërthimi pranë ambasadës ruse, ndërron jetë pronari i fast food-it

Ka ndërruar jetë Shkëlqim Plaku, pronari i fast food në Tiranë i cili shpërtheu nga një bombël gazi një ditë më parë.

50-vjeçari mbeti i plagosur pas shpërthimit dhe ndodhej në spital, por siç raporton “Balkanweb” ai ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm.