VIDEO/ Policia terrorizon Lezhën, qëllon me armë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar mesazhin e një qytetari i cili i shkruan se policia ka qëlluar mbi një minoren dhe ka tentuar ta vrasë.

Sipas qytetarit policia më pasi arreston dhe pastaj u hedh fajin.

sb

Qytetari dixhital denoncon narkopolicine per terrorin e saj ne qytetin e Lezhes! Lexoni mesazhin dhe shikon videon e tij. sb"Mirmrama Z.Berisha,sot ne lezh narko shteti narko terrori qelloj me Arm mbi minorent dhe tentoj ti vriste! Mepas i arreston dhe don tju hedh dhe fajn.Ju lutem bani nerhyrje se polici ne fjal paraqet rrezikshmeri."

Posted by Sali Berisha on Sunday, April 8, 2018

Më poshtë postim i plotë

Qytetari dixhital denoncon narkopolicine per terrorin e saj ne qytetin e Lezhes!

Lexoni mesazhin dhe shikon videon e tij. sb

“Mirmrama Z.Berisha,sot ne lezh narko shteti narko terrori qelloj me Arm mbi minorent dhe tentoj ti vriste! Mepas i arreston dhe don tju hedh dhe fajn.Ju lutem bani nerhyrje se polici ne fjal paraqet rrezikshmeri.”