PASI TREGOI TË PASMET ME BIKINI BRAZILIANE/ “ÇMENDEN” MESHKUJT: NUK MBYTESH TI SE TË MBAJNË TOLLUMBACET MBRAPA (FOTO)

Alesia Bami është nder modelet më të njohura në vend. Fotot e saja nënrrjete sociale bëjnë namin me ‘like’ dhe shumë komente, ku kryesisht i bëjnë meshkujt. Me siguri pjesa më e madhë në statistikat e Instagramit të Alesian tregojnë se është gjinia mashkullore. Fotot me bikini nuk mungojnë në llogarinë e velinës.
Këtë herë ka çmendur meshkujt me fotot që ka postuar, sidomos kjo e fundit ku komentet ishin të shumta dhe ka shkuar mbi 4000 ‘like’ në vetëm 29 minuta. Meshkujt janë ‘shfrenuar’ fare me komentet, ku disa prej tyre mund t’i shihni më poshtë.