Noizy i nxjerr “bojën” Oriola Marashit në Instagram

Noizy dhe Oriola Marashi janë dy personazhe mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Oriola Marashi ka ndarë në rrjetet sociale disa foto të reja, ku duket sexy por jo aq shpërthyese sa herët e para.

Noizy nuk i ka kursyer një koment paksa delikat dhe nuk ka aspak të bëjë me një kompliment.

Nëse ju mendonit se Oriola Ishte perfekte, Noizy i nxjerr në shesh një nga problemet e saj.

“Balli jot si shpull” shkruante Noizy në komentin e tij për një nga femrat të cilësuara si më sexy. Nga ana tjetër Oriola Nuk ja ka kursyer një përgjigje.

“Kush foli ti që e ke kokën si shpatull”, shkruan Oriola Marashi në reagimin e saj në Instagram dhe këtë herë ishin mjaft të prerë dhe seriozë.