KEJVINA KTHELLA TËRBON LAGJEN, DEL NË BALLKON ME RROBA BANJO (FOTO)

Kejvina Kthella është një ndër vajzat më të lakuara në media. Që në pjesmarrjen e saj të parë si velinë në emisionin “Xing me Ermalin” ajo mori vëmendje të menjëhershme.

Bukuroshnja është po ashtu edhe shumë aktive në rrjetet sociale. Ndërsa sot ajo ka ndarë me ndjekësit fotot nga setet e saj të fundit.

Ashtu siç shfaqet Kejvina duket se ka ‘tërbuar” këdo përreth, pasi ka dalë në një ballkon me rroba banjo, që duket se janë në modë këtë verë.

Velina duket mjaft në formë me këtë pamje dhe sigurisht që ka marrë shumë komente nga fansat.