Fotografia që “po çmend” rrjetin… pas bombardimeve në Siri, Trump “vjen” në Shqipëri

Postimi më i fundit i Bes Kallakut, humori i të cilit gjithnjë të bën me dhimbje barku nga të qeshurat, ka shkaktuar një reagim “shpërthyer” në rrjetet sociale, pasi ka ironizuar me situatën e fundit ku SHBA me aletatët bombarduan të shtunën Sirinë, në kërcënim të Rusisë që e mbron regjimin e Assadit.

Ai ka postuar sot në profilin e tij në ‘Instagram’ një foto me Ijen dhe “mikun” e ardhur në shtëpi Donald Trump.

Fotomontazhi ka shkaktuar mjaft reagime tek komentuesit.