Ervin Salianji ‘eksitohet’ mes çunave të Kukësit. Bëmat e djalit të seksit nga Basha në polici

Nuk ishte sesi të mungonte në protestën e kuksianëve edhe deputeti i ndezur i PD-s, Ervin Salianji.

Edhe sikur të mos e dërgontë Basha, aty ku ka rini dhe tërbim është edhe deputeti i tërbuar Ervin Salianji.

I tërbuar themi nga situata seksuale që kaloi në Kuvend me shtetaesn G.D ku flisnin për seksin dhe stilet e ndryshme.

Ervini ka shkuar sot në protestën e kuksianëve që po zhvillohet përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Demokrati theksoi se Rama ndau kombin për 10 euro, ndërsa pasi i zhvati i futi në burg. Po ashtu ai u bëri thirrje qytetarëve që t’i bashkohen protestës.