Berisha tallet keq me Ramën

Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar sot një foto komike kur fytyra e Edi Ramës ndodhet pas një palë xhinseve njësoj si të ishte një organ gjenital. Sarkazma e Berishës vjen pas protestës së sotme dhe mos reagimit të Ramës për të.

Ikën protestuesit – shkruhet në foto, ndërsa në diçiturën e Berishës shkruhet: “Rama i tronditur pyet”.